Serwis hydrauliki siłowej

Kim jesteśmy

  • Szybki kontakt

email: biuro@hydro-dex.com,
tel. 661 016 418

Serwis pomp rozdzielaczy hydrostatów

Zajmujemy się naprawą oraz regeneracją pomp jazdy, hydromotorów, zaworów, pomp głównych oraz innych elementów aparatury. Serwis hydrauliki siłowej zapewnia aż dwunastomiesięczną gwarancję na wykonywane usługi. Dzięki temu Klient ma pewność, że podjęte działania pozwolą na długo zapomnieć o awariach sprzętu. Naprawa powoduje również, że maszyny są w stanie pracować wydajniej, a to z kolei przekłada się na efektywność biznesu naszych Klientów.

Diagnostyka maszyn z hydrauliką siłową

Zapewniamy klientom serwis hydrauliki siłowej, pochodzącej od różnych producentów i wykorzystywanej w wielu branżach. Wykonujemy szczegółową diagnostykę hydrauliki siłowej maszyn użytkowanych w budownictwie, przemyśle czy w rolnictwie. Mając na uwadze, jak bardzo są one niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firm, dbamy o sprawną realizację usług. W ten sposób udaje się znacznie ograniczyć koszty ponoszone przez naszych Klientów, a wynikające z przestojów na produkcji lub budowie.

Regeneracja i serwis części hydrauliki siłowej

W ramach przeprowadzanych prac w zakresie serwisu hydrauliki siłowej, decydujemy które części wymagają wyłącznie regeneracji lub naprawy, a które muszą zostać całkowicie wymienione. Stosujemy wtedy części zamienne pochodzące od renomowanych producentów, aby zapewnić wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Na każdym etapie serwisowania hydrauliki siłowej wyróżnia nas precyzja działania oraz ścisłe przestrzeganie określonych terminów. Po naprawie, regeneracji, czy też wymianie wszystkich elementów, zostają one złożone ponownie w kompletną instalację. Następnie wykonujemy testy jakościowe i wydajnościowe, potwierdzające poprawność działania urządzenia, a tym samym jego gotowość do oddania w ręce właściciela. Posiadamy rozbudowany park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić serwis hydrauliki siłowej nowego, jak i starego typu. Na wszystkie zrealizowane naprawy i wymiany zapewniamy długotrwałą gwarancję, która stanowi potwierdzenie precyzyjnej realizacji usług. Zachęcamy do współpracy.