Hydro-Dex

Serwis hydrauliki siłowej

Kim jesteśmy

  • naprawa hydrostatów
  • Naprawa przez specjalistów

Powierzając nam nawet tak złożone zadania jak naprawa hydrostatów masz pewność, że będzie one wykonane przez fachowców z doświadczeniem. W firmie Hydro-Dex pracuje grupa wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy przesz lata zajmowali się serwisem pomp hydraulicznych i urządzeń o podobnej budowie.

  • Szybka reakcja

Jeżeli mamy do czynienia z tak złożonym urządzeniem zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu i odkryć przyczynę awarii tak, aby nie zdarzyła się ona w przyszłości. Staramy się jednak, aby naprawa hydrostatów, które są często kluczowymi częściami maszyn czy urządzeń przebiegała szybko i sprawnie. Dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedsiębiorców, którzy używają maszyn hydraulicznych w codziennej pracy – okres serwisowania nie przekroczy 7 dni roboczych, co nie spowoduje długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu firmy.

  • Troska o klientów

Nasze zapewnienia do doskonałej jakości świadczonych usług oraz o fachowej obsłudze nie zawsze mogą być wystarczające dla naszych Klientów. Dlatego też, aby zwiększyć Państwa zaufanie do naszej firmy, na regenerowane i naprawiane pompy udzielamy gwarancji na wiele miesięcy. Do każdego zlecenie pochodzimy indywidualnie, ponieważ nawet w przypadku tych samych modeli urządzeń, uszkodzenia mogą znacznie się od siebie różnić.

  • Szybki kontakt

email: biuro@hydro-dex.com,
tel. 661 016 418

Serwis pomp rozdzielaczy hydrostatów

Zdając sobie sprawę z potrzeb oraz oczekiwań współczesnego rynku, a także naszych Klientów, poszerzyliśmy świadczone przez nas usługi o serwis hydrauliki siłowej. Dokładnie rozkładamy całą instalację, sprawdzając oraz czyszcząc każdy element, aby określić jego stan techniczny, a także zaplanować jakie działania będą musiały zostać następnie wykonane. Wykorzystywany jest do tego odpowiedni sprzęt diagnostyczny mierzący m.in. temperaturę oraz ciśnienie bezpośrednio w całej maszynie.
W ramach przeprowadzanych prac w zakresie serwisu hydrauliki siłowej, decydujemy które części wymagają wyłącznie regeneracji lub naprawy, a które muszą zostać całkowicie wymienione. Stosujemy wtedy części zamienne pochodzące od renomowanych producentów, aby zapewnić wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Na każdym etapie prac, wyróżnia nas precyzja działania oraz ścisłe przestrzeganie określonych terminów. Po naprawie, regeneracji, czy też wymianie wszystkich elementów, zostają one złożone ponownie w kompletną instalację. Następnie wykonujemy testy jakościowe i wydajnościowe, potwierdzające poprawność działania urządzenia, a tym samym jego gotowość do oddania w ręce właściciela. Udzielamy wielomiesięcznej gwarancji na wykonany przez nas serwis hydrauliki siłowej. Zachęcamy do współpracy.

Nasze statystyki

190
Guest Stay
372
Book Room
10520
Members Stay
256
Meals Served