Hydro-Dex

Naprawa rozdzielaczy hydraulicznych

Kim jesteśmy

  • naprawa hydrostatów
  • Naprawa przez specjalistów

Powierzając nam nawet tak złożone zadania jak naprawa hydrostatów masz pewność, że będzie one wykonane przez fachowców z doświadczeniem. W firmie Hydro-Dex pracuje grupa wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy przesz lata zajmowali się serwisem pomp hydraulicznych i urządzeń o podobnej budowie.

  • Szybka reakcja

Jeżeli mamy do czynienia z tak złożonym urządzeniem zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu i odkryć przyczynę awarii tak, aby nie zdarzyła się ona w przyszłości. Staramy się jednak, aby naprawa hydrostatów, które są często kluczowymi częściami maszyn czy urządzeń przebiegała szybko i sprawnie. Dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedsiębiorców, którzy używają maszyn hydraulicznych w codziennej pracy – okres serwisowania nie przekroczy 7 dni roboczych, co nie spowoduje długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu firmy.

  • Troska o klientów

Nasze zapewnienia do doskonałej jakości świadczonych usług oraz o fachowej obsłudze nie zawsze mogą być wystarczające dla naszych Klientów. Dlatego też, aby zwiększyć Państwa zaufanie do naszej firmy, na regenerowane i naprawiane pompy udzielamy gwarancji na wiele miesięcy. Do każdego zlecenie pochodzimy indywidualnie, ponieważ nawet w przypadku tych samych modeli urządzeń, uszkodzenia mogą znacznie się od siebie różnić.

  • Szybki kontakt

email: prezes-grzegorz@wp.pl,
tel. 661 016 418

Rozdzielacze hydrauliczne

W Hydro-Dex możliwa jest też regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych – naprawiamy korpus i zawory, a także wymieniamy suwaki i sprężyny dbając o to, aby przeprowadzone prace okazały się skuteczne i zostały ukończone terminowo. Dzięki dysponowaniu wieloma częściami zamiennym, jesteśmy w stanie wymienić także uszczelnienia i osłony, natomiast nowoczesne stanowisko diagnostyczne daje nam możliwość błyskawicznego odnalezienia usterki. Wykonujemy swoje prace na rozdzielaczach różnych producentów i stosowanych w zróżnicowanych maszynach . Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Państwu w najtrudniejszym problemie!