Hydro-Dex

Naprawa pomp hydraulicznych

Kim jesteśmy

  • naprawa hydrostatów
  • Naprawa przez specjalistów

Powierzając nam nawet tak złożone zadania jak naprawa hydrostatów masz pewność, że będzie one wykonane przez fachowców z doświadczeniem. W firmie Hydro-Dex pracuje grupa wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy przesz lata zajmowali się serwisem pomp hydraulicznych i urządzeń o podobnej budowie.

  • Szybka reakcja

Jeżeli mamy do czynienia z tak złożonym urządzeniem zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu i odkryć przyczynę awarii tak, aby nie zdarzyła się ona w przyszłości. Staramy się jednak, aby naprawa hydrostatów, które są często kluczowymi częściami maszyn czy urządzeń przebiegała szybko i sprawnie. Dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedsiębiorców, którzy używają maszyn hydraulicznych w codziennej pracy – okres serwisowania nie przekroczy 7 dni roboczych, co nie spowoduje długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu firmy.

  • Troska o klientów

Nasze zapewnienia do doskonałej jakości świadczonych usług oraz o fachowej obsłudze nie zawsze mogą być wystarczające dla naszych Klientów. Dlatego też, aby zwiększyć Państwa zaufanie do naszej firmy, na regenerowane i naprawiane pompy udzielamy gwarancji na wiele miesięcy. Do każdego zlecenie pochodzimy indywidualnie, ponieważ nawet w przypadku tych samych modeli urządzeń, uszkodzenia mogą znacznie się od siebie różnić.

  • Szybki kontakt

email: prezes-grzegorz@wp.pl,
tel. 661 016 418

Pompy hydrauliczne

Każdy nawet najmniejszy element, będący częścią wyposażenia wtryskarek, maszyn przemysłowych, rolniczych czy budowlanych do jazdy - również takich, które znajdą Państwo w naszej ofercie - odgrywa kluczową rolę. Dzieje się tak, ponieważ nawet najmniejsza część często może decydować o sprawności całego mechanizmu.
Jednym z przykładów naszych usług jest naprawa pomp i silników Poclain, a także urządzeń Rexroth i Sauer Danfoss. Już od wielu lat nasza wrocławska firma specjalizuje się właśnie w pompach tych cenionych marek. Za sprawą parku maszynowego wyposażonego w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługę, jaką jest dbanie o doskonały stan techniczny powierzonych nam urządzeń.

Oferujemy fachową naprawę i regenerację pomp do wtryskarek i hydrostatów. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone części zamienne, gdy niektóre elementy są już trwale uszkodzone i ich naprawa nie jest już możliwa. Nasze profesjonalne usługi obejmują odnowę nie tylko modeli zębatych, ale także tłoczkowych – zarówno w wersji promieniowej, jak i osiowej. Poza szybkością wykonania zleconych prac, nasza firma zapewnia swoim Klientom roczną gwarancję na serwisowane przez siebie silniki, hydromotory, wtryskarki, zawory i pompy hydrauliczne, z możliwością jej przedłużenia nawet do trzech lat.