Pompy hydrauliczne

Każdy nawet najmniejszy element, będący częścią wyposażenia wtryskarek, maszyn przemysłowych, rolniczych czy budowlanych do jazdy - również takich, które znajdą Państwo w naszej ofercie - odgrywa kluczową rolę. Dzieje się tak, ponieważ nawet najmniejsza część często może decydować o sprawności całego mechanizmu.

Regeneracja i naprawa

Jednym z przykładów naszych usług jest naprawa pomp i silników Poclain, a także urządzeń Rexroth i Sauer Danfoss. Już od wielu lat nasza wrocławska firma specjalizuje się właśnie w pompach tych cenionych marek. Za sprawą parku maszynowego wyposażonego w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługę, jaką jest dbanie o doskonały stan techniczny powierzonych nam urządzeń.

Oferujemy fachową naprawę i regenerację pomp do wtryskarek i hydrostatów. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone części zamienne, gdy niektóre elementy są już trwale uszkodzone i ich naprawa nie jest już możliwa. Nasze profesjonalne usługi obejmują odnowę nie tylko modeli zębatych, ale także tłoczkowych – zarówno w wersji promieniowej, jak i osiowej. Poza szybkością wykonania zleconych prac, nasza firma zapewnia swoim Klientom roczną gwarancję na serwisowane przez siebie silniki, hydromotory, wtryskarki, zawory i pompy hydrauliczne, z możliwością jej przedłużenia nawet do trzech lat.

Profesjonalizm na każdym kroku

Rozpoczynając współpracę z firmą Hydro-Dex, mogą być Państwo przekonani o naszej terminowości, fachowości oraz precyzji, którą wykazujemy się podczas realizacji każdego zlecenia, niezależnie czy jest to naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych Rexroth, Sauer Danfoss, czy hydrostatów i hydromotorów. Wiele lat doświadczenia w branży związanej z maszynami budowlanymi do jazdy sprawiło, że znamy potrzeby naszych Klientów i cały czas staramy się poszerzać zakres naszej oferty. Świadczy o tym precyzja z jaką przeprowadzana jest każda naprawa i regeneracja pomp silników jazdy i hydromotorów.

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, czy też zakładów przemysłowych. Realizowaliśmy również zlecenia dla koncernów międzynarodowych. Zajmujemy się nie tylko przeprowadzaniem regeneracji oraz naprawy poszczególnych elementów i urządzeń. Naszym Klientom proponujemy również fachowe doradztwo, obejmujące wstępne określenie, czy naszym zdaniem urządzenie wymaga naprawy, regeneracji, czy też całkowitej wymiany. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Troska o satysfakcję Klientów

Nasze zapewnienia do doskonałej jakości świadczonych usług oraz o fachowej obsłudze nie zawsze mogą być wystarczające dla naszych Klientów. Dlatego też, aby zwiększyć Państwa zaufanie do naszej firmy, na regenerowane i naprawiane pompy udzielamy gwarancji na wiele miesięcy. Do każdego zlecenie pochodzimy indywidualnie, ponieważ nawet w przypadku tych samych modeli urządzeń, uszkodzenia mogą znacznie się od siebie różnić.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby maszyny i pompy, których używają Państwo do codziennej pracy, cechowały się pełną sprawnością techniczną, zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z całością proponowanej przez nas oferty. Serdecznie zapraszamy również do współpracy z naszą firmą.

Szybki kontakt

Grzegorz Kuriata
GSM 661 016 418