Naprawa i regeneracja silników hydraulicznych Poclain

Zaletą naszego serwisu jest dbałość o kompleksowe i skuteczne wywiązywanie się z powierzonych nam zadań. Dlatego wybierając usługi Hydro-Dex możesz mieć pewność, że regeneracja i naprawa silników hydraulicznych Poclain przebiegnie szybko, a efekty zapewnią powrót do całkowitej sprawności maszyny.


Regeneracja silników hydraulicznych Poclain – krok po kroku

Części serwisowane przez naszą firmę znajdują się w wielu koparkach, podajnikach czy innych maszynach budowlanych. Silnik Poclain naprawiamy mając na celu przede wszystkim zwiększenie lub przywrócenie dawnej sprawności działania urządzenia. W ramach usługi podejmujemy się między innymi:

  • demontażu części – dławicy, tłoka, uszczelnienia itd.,
  • kontroli jakości i sprawności elementów,
  • wymiany uszkodzonych części,
  • zamontowania siłownika.


Dbałość o każdy szczegół i profesjonalizm

Posiadamy szereg specjalistycznych urządzeń, dzięki którym naprawa oraz regeneracja silników hydraulicznych Poclain przebiega sprawnie i zgodnie z najnowszymi standardami w branży. Posiadamy sprzęt służący do diagnozy oraz własny, nowoczesny park maszynowy. Dzięki wieloletniej współpracy ze znanymi producentami mamy stały dostęp do wysokiej jakości, oryginalnych części zamiennych.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego podejmujemy się naprawy nawet dużych maszyn rolniczych, budowlanych czy przemysłowych z napędem hydraulicznym. Z naszych usług w zakresie regeneracji części mogą skorzystać właściciele koparek, ładowarek, dźwigów i innych sprzętów. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że serwis zawsze będzie zakończony w ustalonym wcześniej terminie.

Szybki kontakt

Grzegorz Kuriata
GSM 661 016 418