Oferta naprawy hydrauliki siłowej - pompy i zawory
Pompy hydrauliczne

Od kilkudziesięciu lat specjalnością naszej wrocławskiej firmy jest naprawa pomp hydraulicznych. Posiadamy niezbędne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym możemy poddawać części kontrolom i wyciągać odpowiednie wnioski. Posiadamy własny park maszyn i mamy dostęp do wielu części zamiennych, w związku z czym zlecenia realizujemy szybko i skutecznie. Hydro-Dex to regeneracja pomp zębatych i tłoczkowych, które wykorzystywane są w maszynach budowlanych, rolniczych, przemysłowych i wielu innych. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność wykonania zadania od początku do końca i zawsze terminowo.

Zawory

Naszą specjalnością są nie tylko pompy hydrauliczne i w skład usług świadczonych przez Hydro-Dex wchodzi również naprawa zaworów hydraulicznych – ciśnieniowych, zwrotnych i sterujących. Jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom niezależnie od problemu, oferując w ostateczności wymianę części. Regeneracja zaworów ciśnieniowych możliwa jest w większości przypadków dzięki czemu przy mniejszych kosztach poniesionych przez Klienta, będzie mógł on ponownie użyć ich w różnego rodzaju maszynach. Działamy szybko i zawsze profesjonalnie, poddając wszystkie elementy dokładnej diagnostyce – dzięki temu wiemy czy możliwe będzie skuteczne przeprowadzenie prac.

Rozdzielacze

W Hydro-Dex możliwa jest też regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych – naprawiamy korpus i zawory, a także wymieniamy suwaki i sprężyny dbając o to, aby przeprowadzone prace okazały się skuteczne i zostały ukończone terminowo. Dzięki dysponowaniu wieloma częściami zamiennym, jesteśmy w stanie wymienić także uszczelnienia i osłony, natomiast nowoczesne stanowisko diagnostyczne daje nam możliwość błyskawicznego odnalezienia usterki. Wykonujemy swoje prace na rozdzielaczach różnych producentów i stosowanych w zróżnicowanych maszynach . Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Państwu w najtrudniejszym problemie!

Wynajem i dzierżawa maszyn

Klientom poszukującym oszczędności i jednocześnie pragnącym usprawnić funkcjonowanie swojej firmy oferujemy wynajem maszyn budowlanych, w tym koparek, ładowarek, koparko-ładowarek oraz kompaktorów. Dbamy o to, aby wszystkie oferowane Państwu sprzęty były w pełni sprawne techniczne i doskonale sprawdzały się w określonych zadaniach. Zapewniamy 12 miesięcy gwarancji (możliwość rozszerzenia do 36). Zapraszamy Państwa również do korzystania z usługi sprzedaży używanych maszyn budowlanych. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji – odpowiemy na wszystkie pytania i zapewnimy w pełni fachową obsługę.

Szybki kontakt

Grzegorz Kuriata
GSM 661 016 418