Naprawa hydrostatów

Oprócz serwisu pomp hydraulicznych, zaworów i rozdzielaczy zajmujemy się również regeneracją hydrostatów. To specjalistyczny czujnik, który bywa określany również mianem presostatu. Służy on przede wszystkim do ustalenia czy poziom wody w danym urządzeniu nie jest zbyt wysoki lub niski, a następnie jego regulacji. Bez sprawnego działania tej części nie byłoby możliwe funkcjonowanie m.in. pralek czy niektórych typów wentylatorów


Naprawa przez zespół specjalistów z doświadczeniem

Powierzając nam nawet tak złożone zadania jak naprawa hydrostatów masz pewność, że będzie one wykonane przez fachowców z doświadczeniem. W firmie Hydro-Dex pracuje grupa wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy przesz lata zajmowali się serwisem pomp hydraulicznych i urządzeń o podobnej budowie.

Czasami jednak wykwalifikowana kadra to nie wszystko – potrzebny jest jeszcze sprzęt, który sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalne urządzenia diagnostyczne pozwalające na naprawę hydrostatów różnego typu i rodzaju.


Szybko docieramy do źródła problemu

Jeżeli mamy do czynienia z tak złożonym urządzeniem zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu i odkryć przyczynę awarii tak, aby nie zdarzyła się ona w przyszłości. Staramy się jednak, aby naprawa hydrostatów, które są często kluczowymi częściami maszyn czy urządzeń przebiegała szybko i sprawnie. Dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedsiębiorców, którzy używają maszyn hydraulicznych w codziennej pracy – okres serwisowania nie przekroczy 7 dni roboczych, co nie spowoduje długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu firmy.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego podejmujemy się naprawy nawet dużych maszyn rolniczych, budowlanych czy przemysłowych z napędem hydraulicznym. Z naszych usług w zakresie regeneracji części mogą skorzystać właściciele koparek, ładowarek, dźwigów i innych sprzętów. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że serwis zawsze będzie zakończony w ustalonym wcześniej terminie.

Szybki kontakt

Grzegorz Kuriata
GSM 661 016 418